AQUA-CELMAXO firmie  |  Ekologia  |  Oferta  |  Kontakt  |  MediaEkologia

Systemy Naziemne


Systemy Podziemne
Zbiorniki na deszczówkę

Zbiorniki podziemne
 


Zbiorniki podziemne z naszej oferty to typoszereg produktów o pojemnościach użytkowych 3000, 4500 i 6000 litrów. Zbiorniki charakteryzują się solidną, użebrowaną konstrukcją umożliwiającą zakopanie ich w gruncie nawet przy niesprzyjających warun- kach gruntowo-wodnych (np. wysoki poziom wody gruntowej), znacznie mniejszą wagą niż zbiorniki betonowe, a przede wszystkim wieloletnią żywotnością. Zbiorniki wykonane są z polietylenu, w kolorze czarnym.

Zbiorniki z grupy przeznaczonej do magazynowania wody deszczowej składają się z zbiornika, rury wznoszącej (shaft) i teleskopowej przedłużki (swift) umożliwiającej w zależności od głębokości posadowienia zbiornika dostosowanie poziomu pokrywy do poziomu terenu.

We wnętrzu zbiornika zamontowany jest jeden z dwóch rodzajów mechanicznych filtrów, służących do odseparowania zanieczyszczeń spływających z dachu, od wody deszczowej wpływającej do zbiornika.

Inne elementy wyposażenia zbiornika to między innymi: przelew z syfonem i zabezpieczeniem przeciwko gryzoniom, poprzez który okresowo nadmiar wody deszczowej dopływającej do zbiornika może zostać odprowadzony poza zbiornik.

ZALETY ZBIORNIKÓW:
- wytrzymała, użebrowana konstrukcja,
- typoszereg pojemności 3000, 4500 i 6000 litrów,
- możliwość regulacji głębokości posadowienia zbiornika poprzez regulację teleskopowej przedłużki,
- niewielka waga w porównaniu do zbiorników betonowych,
- gwarancja na zbiorniki 5 lat.


Linki

Profesjonalne elektronarzędzia

Zbiorniki

Biopreparaty

Chemia gospodarcza

Spawalnictwo